قوانین و مقررات تجهیزات پزشکی ۱۷ شهریور

قوانین تجهیزات پزشکی ۱۷ شهریور

   

۱٫ خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت تجهزات پزشکی ۱۷ شهریور است و دارای پیگرد قانونی میباشد. در صورت تمایل به استفاده تجاری از اطلاعات، محصولات، خدمات و یا نظرات عرضه شده در سایت لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت ۱۷plus.ir برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می باشد.

 

۲٫ اطلاعات موجود در سایت ۱۷plus.ir از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز میشوند.

 

۳٫ کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

۴٫ مجموعه تجهیزات پزشکی ۱۷ شهریور  به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.

 

۵٫  مجموعه تجهیزات پزشکی ۱۷ شهریور از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های  جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث فروخته و یا واگذار نمی کند.

 

۶٫ کلیه کالاهای فروخته شده توسط سایت ۱۷plus.ir دارای مجوزهای لازم از اداره تجهیزات پزشکی جمهوری اسلامی ایران بوده و قبل از ارسال از لحاظ سلامت فیزیکی مورد بررسی قرار می گیرد.

 

۷٫ ضمانت نامه کالاهایی که دارای گارانتی می باشند توسط مجموعه فروشگاهی تجهیزات پزشکی ۱۷ شهریور به انضمام فاکتور فروش با مهر فروشگاه ممهور شده و با کالای خریداری شده ارسال می گردد. پرواضح است که هر گونه خدمات پس از فروش کالاهای ذکر شده با شرکت های گارانتی کننده خواهد بود.

   

ارتباط با ما


آدرس: تهران میدان شهدا خیابان ۱۷ شهریور بین خیابان شهید قادری و شهید مهدوی پور پلاک ۱۴۰۸
تلفن: آقای مقدسی ۳۳۱۳۶۱۴۲-۰۲۱۳۳۵۰۲۱۰۰
ایمیل: info@17plus.ir

ساعت کاری


شنبه تا چهارشنبه: ۲۱ – ۹
جمعه: ۱۴ – ۱۰

شبکه های اجتماعی